Listopad 2011

V žádném případě se neflákám!

30. listopadu 2011 v 16:22 | CaiSe |  MOJE KECY
Zdrávíčko =). Mám tak trochu dlouhou chvíli a dostala jsem hroznou chuť něco sem napsat. Nevím, jestli Vás to těší tenhle článek, každopádně, ať chcete, nebo ne už jsem ho napsala :D. Bude to článek o všem. O tom co se mi všechno stalo, co teď dělám, co mě čeká, co čeká blog a na co se můžete těšit =) Takže jestli chcete pokračovat ve čtení extrémně dlouhého článku, tak jen směle do toho! (zvláštní, zatím jsem napsala jen jeden odstavec a už vím, že to bude dlouhý článek :D)

Design 04

25. listopadu 2011 v 19:24 | CaiSe |  Desingy
Tak jsem to konečně zvládla! :D NAstavit tenhle des mi dalo pořádně zabrat. A stejně to nesedí tak jak by a některých místech mělo. No nevadí dá se to přežít a jsem s ním celkem spokojená, na to, kolik práce jsem u něj ztrávila, když mi poprvé nechtěl sedět vůbec. Simíci v záhlaví odkryli svoje nedokonalosti. Takže ještě v budoucnu upravím to záhlaví a bude to konečně všechno. Tak snad se Vám líbí protože tu bude minimálně do ledna ;) :D

Designy 01 - 03

17. listopadu 2011 v 9:26 | CaiSe |  Desingy
Zdravíčko. Dnes se na moje poměry hlásím celkem brzy :D. Už od včerejška je mi zle a nemůžu spát, tak jsem zavítala na počítač :D.
Právě teď, když se podívám z okna, tak vidím zimu. Námraza na autech, na trávě, na cestě, na plotech prostě všude! A nevím jak u Vás ale tady je momentálně hustá mlha a to mi neuvěřitelně připomíná zimu! Tak to byla krátka předpověď počasí a teď důvod proč to píšu :D
Začala jsem totiž dělat zimní des a hrozně se mi líbí! Ještě dokončím lay a bude to finito! :D Chtěla bych ho totiž co nejdřív změnit. Tenhle "hudební", co je tady teď, už od září, mě nudí! :D
A ještě jedna věc. Ano vidíte správně. Založila jsem novou rubriku. Budu sem přidávat všechny designy co blog bude mít. Pro začátek sem přidám ty, co už tu byly. Zimní des už bude zvlášť =)

SimsPicture

12. listopadu 2011 v 8:32 | CaiSe |  Screenshoty
Zdravím. Protože, jak jsem psala v minulém článku, vážně nevím co přídávat, tak jsem se rozhodla, že se "pochlubím" fotkami ze soutěže Sims Picture. Byla to soutěž na tomto blogu a já jsem ji vyhrála. No a s jakými fotkami jsem tak zabodovala?

Jen pár slov

9. listopadu 2011 v 18:01 | CaiSe |  MOJE KECY
Čaute! Jdu hned k věci. Nevím co přidávat...Komixy Vás asi moc nenadchly, i když tu jsou po dlouhé době nové díly. Snad začnu přidávat nějaké fotky, které se mi ze hry povedly. Anebo už nevím jak se zavděčit. Nenutím se do ničeho. teď bych se měla věnovat spíše vzdělání. Mimo jiné jsem se ale pustila do zimního dessu a zatím vypadá celkem ucházejícně. Jak říká název článku...Jen pár slov....končím jdu relaxovat...zítra mě čeká perný den.
CaiSe

Život je nespravedlivej!

5. listopadu 2011 v 10:07 | CaiSe |  MOJE KECY
Přeju dobré ráno, ikdyž pro mě dobré zrovna není. Víte, možná to sem nepatří, ale chtěla jsem se prostě vypsat.
Taky už jste si někdy řekli, jak život není fér? Že dobrým lidem se stávají zlé věci a těm zlým zase vše vychází apod.? Já si to říkám teď. Proč?
Dnes ráno jsem se totiž dozvěděla něco, co bych ve svém okolí nikdy nečekala a nechtěla na to ani pomyslet. Zjistila jsem totiž, že se včera večer stala autonehoda. Řidič, bohužel, nepřežil.
Ten řidič byl jeden z mála lidí, v naší vesnici, který mi nevadil. Byl to kamarád. Kamarád, kterého jsem potkala a vždy prohodil nějakou vtipnou poznámku. Kamarád, na kterého jsem se nikdy v životě nezlobila. Byl to veselý kluk, který nevyhledával nasílí a spíš se mu vyhýbal. Nikdy jsem neslyšela nikoho, kdo by proti němu něco měl.
Neznala jsem ho sice moc dobře. Ale vždy, když jsme se potkali, tak jsme se aspoň pozdravili a prohodili spolu pár slov. Byl to hodný kluk. Je mi z toho na nic. Potkávala jsem ho téměř pravidelně. A teď najednou ze dne na den prostě není. Není na facebooku u počítače. Není u sebe doma. Není tady na vesnici. Není na světě.
Bohužel, v poslední době umírá na autonehody čím dál více lidí. Proč o tom píšu? Protože to není poprvé v mém okolí. Je to strašný. Já....já tomu nemůžu ani nechci uvěřit. Toho kluka měl rád snad každý. Byla to veselá kopa.... Tak už snad jen R.I.P. =((

5.díl - Návštěva

4. listopadu 2011 v 16:48 | CaiSe |  Zámek
Zdravím! Tak je to tu! Další díl komixu Zámek. Chtěla jsem napsat něco jako info ale nechám Vás v napětí a nic o blogu neřeknu =P. Tak už čtěte! :D